Monitoring kamery CCTV IP

Monitoring Wizyjny ostatnio bardzo popularne narzędzie do walki z niechcianymi zdarzeniami

Monitoring Wizyjny

ostatnio bardzo popularne narzędzie do walki z niechcianymi zdarzeniami, których na co dzień unikamy i myślimy, że Nas nie dotyczą.

Dobrze zbudowany i skonfigurowany Monitoring może oszczędzić wielu nerwów i stresu w trakcie poszukiwania sprawców nieprzyjemnych sytuacji.

Nasze dotychczasowe realizacje pozwalają spać spokojnie Nam oraz ich Właścicielom, mogą być pewni że system ich nie zawiedzie.

Przy projektowaniu Monitoringu ważny jest odpowiedni dobór sprzętu,  prawidłowy wybór miejsca instalacji każdego elementu, tak aby po złożeniu go w całość i wykonaniu montażu, cechował się dużą skutecznością w rozpoznawaniu i identyfikowaniu twarzy osób, tablic rejestracyjnych pojazdów i ewentualnych zdarzeń w zasięgu pracy Monitoringu.

Dobre dopasowanie

Przygotowując ofertę na Monitoring Wizyjny, każdorazowo przeprowadzamy wizje lokalną u klienta, staramy się doprecyzować jakie wymogi i warunki musi spełniać sprzęt.

Proponowane rozwiązania

Po przygotowaniu oferty ponownie spotykamy się z klientem, w celu prezentacji Kamer i ich realnych możliwości, przedstawiamy nasze rozwiązania, omawiamy jakość materiałów zawartych w ofercie, umożliwiamy klientowi podjęcie prawidłowej decyzji co do proponowanego przez nas sprzętu.

Niezawodność i bezpieczeństwo

Rejestrator jako serce całego Monitoringu zamknięty jest w metalowej szafie. Staramy się umieścić w miejscu niedostępnym dla osób trzecich, ewentualnych wandali lub złodziei.

Coraz częściej montujemy Redundantny Rejestrator, który umieszczony jest w innej lokalizacji lub innym obiekcie aby zapewnić bufor zdarzeń na wypadek awarii lub kradzieży pierwszego Rejestratora.

Większość naszych instalacji przesyła zdalne raporty w przypadku wystąpienia nieprawidłowości np. zanik prądu, utrata połączenia z siecią lub kamerami, zanik obrazu lub zamaskowanie kamery czy błąd dysku.

To pozwala nam reagować natychmiast, zanim jeszcze klient zauważy awarie.

Sprawdzony sprzęt

W swojej ofercie posiadamy sprzęt sprawdzonych i dość popularnych producentów np. Kamery Rejestratory firm:

HIKVISIONDAHUABOSCHAXISARECONT VISIONVIVOTEK.

Od niedawna współpracujemy również z firmą GENETEC, która jest dostawcą zunifikowanej platformy bezpieczeństwa do zintegrowania i zarządzania Monitoringiem Wizyjnym (Omnicast), Kontrolą Dostępu (Synergis) oraz systemem rozpoznawania tablic rejestracyjnych (AutoVu).

To wszystko pozwala sprostać wymaganiom, które stawiają przed Nami Klienci.

Zapraszamy do współpracy

jesteśmy do Waszej dyspozycji