Oświetlenie LED

Efektywne źródło światła. Energooszczędność, trwałość oraz ekologiczna technologia Led.

Z uwagi na duże zainteresowanie oświetleniem i licznymi zapytaniami wyszliśmy naprzeciw naszym klientom i poszerzyliśmy nasze usługi o montaż Lamp Led.

Po udanych realizacjach kilkudziesięciu zleceń, dotyczących przebudowy starego oraz budowy nowego oświetlenia, jesteśmy w stanie stwierdzić z całą odpowiedzialnością, że warto zainwestować w oświetlenie LED.

Mimo, iż koszty są wysokie, inwestycja zwraca się średnio w przeciągu 12-15 miesięcy.

Firmy oraz wspólnoty, które nam zaufały w znacznym stopniu ograniczyły wydatki z tytułu zużycia energii, stałej konserwacji oświetlenia i ciągłych napraw uszkodzonych lamp.

Okres gwarancji jaki proponujemy naszym klientom to 12-36 miesięcy w zależności od rodzaju zastosowanych elementów oraz warunków w których oświetlenie jest wykorzystywane.

W okresie 24 miesięcy, przy zainstalowaniu kilkudziesięciu (~600) różnych źródeł światła LED wymieniliśmy w ramach gwarancji tylko kilka sztuk (5), jest to dobry przykład bezawaryjnego działania Lamp Led.

  • Przed przystąpieniem do przygotowania oferty, spotykamy się z klientem na obiekcie i przeprowadzamy wstępny audyt elektryczny.
  • Po przygotowaniu oferty ponownie pojawiamy się na obiekcie, przedstawiamy nasze rozwiązania, omawiamy jakość materiałów zawartych w ofercie, umożliwiamy klientowi podjęcie prawidłowej decyzji co do proponowanego przez nas sprzętu.
  • Często spotykamy się z klientami, którzy chcą więcej niż w rzeczywistości potrzebują przez co narażają się na dodatkowe koszta.
  • Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie Lamp LED z wbudowanymi czujnikami ruchu MW. Ten typ oświetlenia przeznaczony jest miedzy innymi dla spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, szkół, dużych obiektów, gdzie części wspólne budynków np. korytarze, klatki schodowe, piwnice czy garaże oświetlone są tylko w momencie wykrycia ruchu. Takie rozwiązania dają bezawaryjną pracę oraz oszczędność.
  • Nie trzeba inwestować w ciągle naprawy lub wymiany włączników światła, tutaj ich po prostu BRAK.
  • Proszę skojarzyć ile razy wchodząc do klatki w ciągu dnia odruchowo włączacie Państwo światło, które świeci się przez dłuższą chwile w całym pionie?

Gorąco zachęcam do składania zapytań a My na wszystkie odpowiemy.